Leśny Zakątek 2

 

 

Leśny Zakątek 2 to osiedle które z jednej strony jest kontynuacją pierwszego projektu o bliźniaczej nazwie zlokalizowanego w Zielonce a z drugiej strony jest czymś zupełnie różnym. Kierując się doświadczeniem, oczekiwaniami klientów oraz wprowadzając nowe rozwiązania, uzyskaliśmy dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, gdzie każdy z segmentów jest lokalem narożnym.
Daje to dużo większą swobodę mieszkańcom oraz zdecydowanie podnosi komfort mieszkania.
Lokalizacja nowej inwestycji podobnie jak to było w Zielonce została wybrana w
zielonej części miasta przy ul. Zygmunta Starego w odległości ok. 16 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy. Dodatkowym atutem jest bliska odległość do trasy S8 (węzeł Kobyłka 2000m), którą w kilka chwil dotrzemy do centrum handlowego M1 w Markach lub Atrium Targówek.

Inwestycja będzie składała się z czterech segmentów narożnych o metrażach 113m2 + 57m2 poddasza do własnej zabudowy.
Nasza nowa propozycja posiada wszystkie zalety nowoczesnej inwestycji wyposażonej w aktualnie najnowsze technologie. Przez dobrą komunikację oraz bliskość m.in placówek oświatowych będzie to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Planowane zakończenie inwestycji – drugi kwartał 2021 roku.

Leśny Zakątek – inwestycja zakończona 05.2019

 

 

Osiedle Leśny Zakątek to nasz pierwszy zrealizowany projekt. Inwestycja cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród klientów zainteresowanych zakupem domu na terenie Zielonki. Segmenty są zlokalizowane w zielonej części miasta przy ul. Waryńskiego 47 w odległości ok. 12 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy.

Inwestycja składa się z czterech segmentów o metrażach 122m2 + 64m2 użytkowego poddasza do własnej zabudowy. Leśny Zakątek to bliskość natury, a także wszystkie zalety nowoczesnej inwestycji wyposażonej w najnowsze technologie.