Siedlisko Guzowatka

 

 

Siedlisko Guzowatka to wyjątkowe osiedle składające się z 3 domów w zabudowie bliźniaczej.

Projekt osiedla jest unikalny ze względu na otoczenie, rzadko spotykane w bezpośredniej okolicy Warszawy. Inwestycja znajduje się przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, w bezpośrednim sąsiedztwie zacisznych, zielonych terenów, a jednocześnie w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych. Spacerując w bezpośredniej okolicy lub w dalszym promieniu kilku kilometrów od inwestycji, można aktywnie spędzić czas z rodziną. Przyroda jest w tym miejscu na wyciągniecie ręki.

Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz odpowiadając na oczekiwania klientów, przy zastosowaniu kompletnie nowych rozwiązań udało nam się zaprojektować trzy kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. Każdy z projektowanych lokali jest samowystarczalny, posiada powierzchnię 122m2 oraz własny ogród 500m2. Dodatkowo każdy budynek ma własny wjazd z drogi gminnej co daje dużo większą swobodę mieszkańcom oraz zdecydowanie podnosi komfort mieszkania.

Każdy z zaprojektowanych domów ma zainstalowany piec gazowy z bezpieczną, zamkniętą komorą spalania. Alternatywą dla gazowego źródła ogrzewania może być pompa ciepła, ponieważ budynki mają zapewniony przydział energii w wysokości 14kW co pozwala na jej instalację. Dodatkowo w ramach inwestycji w każdym domu będzie możliwość instalacji kominka z płaszczem wodnym. Taka różnorodność pozwala na wybór najbardziej atrakcyjnej formy ogrzewania budynku. Do inwestycji doprowadzone są także wszystkie media (prąd, woda, gaz).

Dla osób wykonujących pracę online zaletą będzie możliwość instalacji internetu światłowodowego który jest w drodze.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Guzowatka przy ulicy Łączności w odległości ok 25km od ścisłego centrum Warszawy. Dodatkowym atutem jest bliska odległość do trasy S8 (4500m do węzła Wola Rasztowska – Emilianów) stanowiącej jedną z głównych arterii komunikacyjnych tej części Mazowsza.

Dużą zaletą tej lokalizacji jest bardzo bliskie sąsiedztwo Zalewu Zegrzyńskiego – zaledwie 8km.

INWESTYCJA UKOŃCZONA

Leśny Zakątek 2 – INWESTYCJA ZAKOŃCZONA 05.2021

 

 

Leśny Zakątek 2 to osiedle które z jednej strony jest kontynuacją pierwszego projektu o bliźniaczej nazwie zlokalizowanego w Zielonce a z drugiej strony jest czymś zupełnie różnym. Kierując się doświadczeniem, oczekiwaniami klientów oraz wprowadzając nowe rozwiązania, uzyskaliśmy dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, gdzie każdy z segmentów jest lokalem narożnym.
Daje to dużo większą swobodę mieszkańcom oraz zdecydowanie podnosi komfort mieszkania.
Lokalizacja nowej inwestycji podobnie jak to było w Zielonce została wybrana w
zielonej części miasta przy ul. Zygmunta Starego w odległości ok. 16 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy. Dodatkowym atutem jest bliska odległość do trasy S8 (węzeł Kobyłka 2000m), którą w kilka chwil dotrzemy do centrum handlowego M1 w Markach lub Atrium Targówek.

Inwestycja będzie składała się z czterech segmentów narożnych o metrażach 113m2 + 57m2 poddasza do własnej zabudowy.
Nasza nowa propozycja posiada wszystkie zalety nowoczesnej inwestycji wyposażonej w aktualnie najnowsze technologie. Przez dobrą komunikację oraz bliskość m.in placówek oświatowych będzie to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Planowane zakończenie inwestycji – drugi kwartał 2021 roku.

Leśny Zakątek – inwestycja zakończona 05.2019

 

 

Osiedle Leśny Zakątek to nasz pierwszy zrealizowany projekt. Inwestycja cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród klientów zainteresowanych zakupem domu na terenie Zielonki. Segmenty są zlokalizowane w zielonej części miasta przy ul. Waryńskiego 47 w odległości ok. 12 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy.

Inwestycja składa się z czterech segmentów o metrażach 122m2 + 64m2 użytkowego poddasza do własnej zabudowy. Leśny Zakątek to bliskość natury, a także wszystkie zalety nowoczesnej inwestycji wyposażonej w najnowsze technologie.